Praca przy dociepleniach i elewacjach
Euro Labora
Racibórz, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu : 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów do : Praca przy dociepleniach i elewacjach Miejsce pracy : Austria - St.

Polten Zakres obowiązków : - wszelkie prace związane przy dociepleniach i elewacjach Wymagania : - mile widziane doświadczenie przy montażu fasad szklanych i aluminiowych - doświadczenie na w / w stanowisku - komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego - własny samochód (dojazd w zakresie pracownika) Mile widziane : - grupy 3-4 osobowe Oferujemy : - austriackie warunki zatrudnienia - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie - pełen pakiet socjalny Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.

na adres mailowy : w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny : DOCIEPLENIA / AT / 2020