Junior Communications Planner
Publicis Groupe
Warszawa, Poland
3 d. temu

Opis firmy

Starcom jest agencją Human Experience. Jesteśmy rozpoznawalną na całym świecie agencją komunikacji medialnej. Wierzymy, że korelacja ludzi oraz technologii tworzy nowe doświadczenia, które zostaną pokochane przez ludzi oraz nowe działania, których potrzebują marki.

Zatrudniamy ponad 5000 pracowników na całym świecie. Starcom współpracuje z wiodącymi na świecie marketerami oraz wiodącymi markami, takimi jak : Airbnb, CocaCola, Fiat Chrysler Automobiles, Kellogg Company, Kraft Heinz, Samsung, Visa i inni.

Starcom jest częścią Publicis Media, jedną z czterech rozwiązań w ramach Publicis Groupe, oraz posiada swoje biura w ramach Publicis One.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Bezpośrednią współpracą z wybranymi klientami agencji a także pracą na projektach między-zespołowych
  • Współpracą ze specjalistami z różnych dziedzin
  • Przygotowywaniem rekomendacji mediowych
  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych w mediach
  • Monitorowaniem, optymalizowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz, tworzeniem raportów, analizą trendów rynkowych
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Współpracą z partnerami mediowymi, oraz innymi Agencjami, z którymi współpracują nasi Klienci
  • Kwalifikacje

    Dołącz do nas, jeśli :

  • Nie lubisz stać w miejscu, jesteś otwarty na zmiany i uczenie się nowych rzeczy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku Junior Communications Planner lub Media Assistant w domu mediowym (warunek konieczny)
  • Masz doświadczenie w zakresie zakupu kampanii
  • Lubisz liczyć i analizować dane, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem
  • Co oferujemy?

  • Pracę dla znanych marek
  • Bliską współpracę z mediami przy powstających kampaniach
  • Rozwój kompetencji w obszarze mediowym
  • Szkolenia mediowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Benefity pozapłacowe
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych