Serwisant przemysłowy
Iwago Polska Sp. Z o.o.
Mikołów, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Rozwijająca się firma Iwago Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, część międzynarodowego koncernu przemysłowego INDUTEC International Holding GmbH & Co.

KG poszukuje pracowników do swojego Zespołu na stanowisko : Serwisant przemysłowy. Poszukujemy osób dynamicznych i lubiących zmiany.

 • Zakres obowiązków : - specjalistyczne i kompleksowe czyszczenie przemysłowe np. elementów linii produkcyjnej, specjalistycznych urządzeń, maszyn oraz hali;
 • odkurzanie, czyszczenie, mycie ciśnieniowe, zabezpieczenie antykorozyjne itp. na terenie zakładów przemysłowych, elektrowniach i elektrociepłowniach;
 • praca wykonywana w zespole; - praca różnorodna przy użyciu specjalistycznego sprzętu ; - sporadycznie - gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania-
 • w zależności od realizowanego projektu- głównie województwo śląskie) Oferujemy : - Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, -

  wynagrodzenie podstawowe od 3000zł brutto - dodatkowo 5 zł. netto za każdą godzinę na projekcie - osoby z doświadczeniem / uprawnieniami / prawo jazdy kat C+E : stawka podstawowa do negocjacji -

  odzież roboczą - transport na miejsce pracy ( w razie delegacji zakwaterowanie ) - dodatki + premie za zaangażowanie Gwarantujemy gruntowne przeszkolenie (m.

  in. elektryczne, praca na zwyżkach etc. wraz z uprawnieniami ! ) Wymagania : - dokładność, sumienność i rzetelność - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV lub kontakt telefoniczny : 573110521, 32 / 7009548 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub o kontakt tel.

  32 / 7009548 573 110 521 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Iwago POLSKA Sp.

  z o.o. z siedzibą w Mikołowie, ul. Bielska 49, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

  j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Informujemy, że Administratorem danych jest Iwago POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Bielska 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku