Opiekunka do seniorki – 1620 EURO netto
LTD Personnel Services
Nysa, Opolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

LTD Personnel Services poszukuje opiekunki do seniorki. Podopieczna 88 lat, Pflegegrad 1, porusza się na wózku, cierpi na inkontynencje oraz łagodną odmianę demencji.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym, sklepy zlokalizowane są w pobliżu. W razie potrzeby jest auto. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu.

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy wynagrodzenie 1620 EURO netto (umowa zlecenie) lub 1890 EURO (własna działalność gospodarcza), opiekę koordynatora, ubezpieczenie w Polsce i za granicą oraz stałą współpracę.

Posiadamy również wiele innych ofert na terenie całych Niemiec. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numer 536772777 lub 536988599.

LICENCJONOWANA AGENCJA ZATRUDNIENIA WIDNIEJĄCA W REJESTRZE PODMIOTÓW PROWADZĄCYCH AGENCJE ZATRUDNIENIA POD NUMEREM 10343

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku