Pomocnik rzeźnika- Praca od zara
Perspektiva
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281.

Od wielu lat pomagamy Polskim pracownikom przemysłu mięsnego w znalezieniu zatrudnienia na terenie Holandii, Belgii, Niemiec i Polski.

Pracę za naszym pośrednictwem znalazło ponad 3000 osób. Zarówno pracowników wykwalifikowanych jak i osoby do przeszkolenia.

Obecnie poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i chcą zdobyć nowe umiejętności. Szukamy osób zmotywowanych do pracy na dłuższy okres u sprawdzonego pracodawcy z możliwością dużego rozwoju.

DOSZKALAMY DO PRACY Pomocnik rzeźnika- Praca od zara Miejsce : HOLANDIA, Różne miastaPOSZUKUJEMY OSÓB DO NASTEPUJĄCYCH PRAC : Pomocnik rzeźnika na uboju i rozbiorze wieprzowym Pracę na mrożonkach Praca na inpacu i załadunkach Prace pomocnicze w zakładach mięsnych np.

skórowaczki, odbłaniarki, flisarki, Prace przy skórowaniu bydła i cieląt Prace porządkowe i inne Oferujemy : Pracę na dłuższy okres u sprawdzonego pracodawcy Możliwość przeszkolenia do zawodu rzeźnika Wynagrodzenie podstawowe 9.

98 euro brutto / godz Wypłaty co 4 tygodnie na poziomie 1000-1300 euro netto po odliczeniu wszystkich kosztów, Podwyżki po wdrożeniu się do pracy Cotygodniowe zaliczki 24 dni płatnego urlopu w roku 100 % płatnego chorobowego Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej Zagwarantowane zakwaterowanie Bezpłatne przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy Osobom, które nigdy nie pracowały w Holandii załatwiamy wszelkie formalnościWymagamy : Dobrego stanu zdrowia Chęci do pracy NiekaralnościZainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv lub informacji o sobie na e-mail lub kontakt Tel.

606 597 343, 061 28 27 252, Jeżeli masz doświadczenie wyślij smsa na nr tel. : 606597343 oddzwonimy ze szczegółami. PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne & Outsourcing Services Piotr Lisiecki ul.

Poznańskie Przedmieście 12a, 64-020 Czempiń Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku