MARKETING DLA POCZĄTKUJĄCYCH!!!
Dział
Częstochowa, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Centrum Częstochowy Praca od poniedziałku do piątku. Wszędzie wymagają doświadczenia, a Ty dopiero wchodzisz na rynek pracy?

Jesteśmy firmą marketingowo-sprzedażową zajmującą się budowaniem marki dla Klientów korporacyjnych. Stworzyliśmy miejsce gdzie nie będą potrzebne Ci referencje i przepracowane lata na podobnym stanowisku! Oferujemy : Szkolenie od podstaw w gronie doświadczonych trenerów, których zadaniem jest doprowadzenie twoich umiejętności do samodzielnego i pełnowartościowego współpracownika.

System rozliczeń wynagrodzeń - tygodniowy, rosnący w miarę treningu dając możliwość usamodzielnienia się na rynku. Wysoki nacisk na podwyższanie swoich kwalifikacji w ramach firmy, a co za tym idzie większe wynagrodzenie.

Czym będziesz się zajmować : - aktywne uczestnictwo w kampaniach marketingowych. - pomoc w promocji, reklamie i marketingu partnerów biznesowych.

Wymagania : Pełna dostępność w tygodniu. Chęć rozwoju oraz inicjatywę w zdobywaniu umiejętności. Otwartość na pracę w zespole oraz zaangażowanie.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku