Mechanik/ Elektromechanik - 16 euro brutto/h - praca w Belgii
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Diest, lubelskie
1 d. temu
source : Goldenline

GŁÓWNE ZADANIA

  • wgląd techniczny i naprawa maszyn
  • utrzymywanie maszyn w ruchu
  • konserwacja maszyn
  • JEŚLI

  • posiadasz doświadczenie jako mechanik / elektromechanik
  • Twój poziom znajomości języka angielskiego jest komunikatywny
  • możesz wyjechać do Belgii swoim samochodem
  • jesteś osobą sumienną, samodzielną i przedsiębiorczą
  • OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • stawkę 16 euro brutto / h
  • 13. pensję - premię roczną
  • za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego miesiąca) 50 euro netto
  • wsparcie polskiego koordynatora na terenie Belgii
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych