SPECJALISTA DS TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA – JĘZYK RUMUŃSKI – praca zdalna lub biurowa
Marketing / Public Relations
Białystok
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska Dla naszego Klienta - międzynarodowej agencji marketingowej, koncentrującej się na realizacji kampanii reklamowych na rynkach światowych - szukamy w chwili obecnej :

SPECJALISTY DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA JĘZYK RUMUŃSKI

Zakres obowiązków na stanowisku :

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta w języku rumuńskim;
  • Promowanie produktów suplementy diety oraz platformy do nauki języków obcych;
  • Klasyfikacja oraz wprowadzanie zgłoszeń do systemu;
  • Wysyłanie FV do Klienta (na życzenie).

    Wymagania

  • Zaawansowanej znajomości języka rumuńskiego (nie musisz posiadać certyfikatów udowodnij nam swoją umiejętność rozmową!);
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Nienagannej dykcji;
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności przedział od 20 do 35 zł netto za godzinę pracy;
  • Stałą współpracę - możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym;
  • System prowizyjny, który dodatkowo wynagrodzi Twoje starania i efekty pracy (system premiowy godzinowy oraz sprzedażowy);
  • Elastyczne godziny pracy grafik dopasowany do potrzeb i możliwości pracownika;
  • Szkolenie z zakresu : produktu, obsługi klienta oraz działania na internetowej platformie pracowniczej (liczone jako czas pracy);
  • Dofinansowanie MultiSport (po okresie próbnym);
  • Zestaw słuchawkowy dla każdego pracownika (telefony wykonywane z platformy internetowej);
  • Do wyboru praca zdalna lub biurowa Białystok.

    Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.