Order Management Specialist with French
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Wroclaw
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, jednej z medycznych organizacji zlokalizowanych we Wrocławiu poszukujemy kandydata na stanowisko Order Management Specialist with French.

W nowej roli będziesz częścią zespołu Order Management, który będzie dedykowany do obsługi klientów zewnętrznych z rynków francuskojęzycznych.

Twoim zadaniem będzie procesowanie zamówień składanych przez klientów w systemie SAP, a także zarządzanie dostępnością materiałów, które są zamawiane.

W nowej roli będziesz odpowiedzialny za koordynowanie procesów łańcucha dostaw dla zamówień priorytetowych, a także koordynował zarządzanie zwrotami materiałów.

Od kandydata oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka francuskiego B2+ / C1 oraz dobrej znajomości języka angielskiego B2.

Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dużym atutem, podobnie jak praca w korporacji na podobnym stanowisku bądź pokrewnym (zakupy, customer service).

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szybki i zdalny proces rekrutacyjny, pracę w centrum miasta, benefity.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku