Kierowca / Operator Pompy [rekrutacja online]
Lafarge
Kraków, małopolskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko :

Miejsce pracy : Kraków

Segment : Segment B2B / B2C

Opis stanowiska

  • Obsługa AIRIUM Truck (mobilnej wytwórni), dojazd na budowę, produkcja Airium i obsługa klienta docelowego,
  • Zapewnienie należytego stanu technicznego pojazdu, aparatury produkcyjnej oraz utrzymanie czystości i serwis po produkcji oraz aplikacji produktu,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na surowce oraz bieżące raportowanie jakości dostarczanych składników,
  • Wykonywanie drobnych napraw oraz bieżącego serwisu związanego z normalną eksploatacją samochodu dostawczego,
  • Przestrzeganie przepisów BHP podczas wykonywania zadań (baza, dojazd na budowę, plac budowy, produkcja, aplikacja, serwis).
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Mile widziana znajomość procesów aplikacji i rozwiązań budowlanych w szczególności wykonywania podkładów podłogowych, ścian warstwowych i systemów stropodachów,
  • Prawo jazdy kat C oraz uprawnienia na przewóz rzeczy i obsługę pompy do betonu,
  • Znajomość branży budowlanej oraz specyfiki realizacji inwestycji budowlanych,
  • Doświadczenie w pracy na samochodach dostawczych najlepiej betonomieszarki oraz doświadczenie w pracy na pompach.
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Zainteresowania związane z motoryzacją i mechaniką pojazdową.
  • Zgłoś tę pracę