pracownik sklepu
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu

opis stanowiska

Poszukujesz dodatkowej pracy? Jesteś osobą otwartą i lubisz kontakt z ludźmi?

Jeśli tak - ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • elastyczny grafik (możliwość pracy także w weekendy);
  • zadania

  • obsługa klientów;
  • zadania związane z przyjęciem towaru : etykietowanie, dystrybucja;
  • obsługa zamówień sklepu internetowego;
  • prace inwentaryzacyjne;
  • prace magazynowe.
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach otwarcia sklepu;
  • motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych