Pracownik Pit Stop'u (na stacji benzynowej)
Smart Solutions Polska Sp. z o.o.
Warsaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Smart Solutions jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia - nr KRAZ 22394Poszukujemy osób do pracy w punktach gastronomicznych zlokalizowanych na stacjach paliw.

Miejsce pracy : Mühlenfließ-Grabow; Völschow - Niemcy Obowiązki : - Wytwarzanie tradycyjnych i kreatywnych wyrobów piekarniczych i potraw - Obsługa gości w zakresie czynności serwisowych i kasjerskich - Zmywanie naczyń i sprzątanie ze stołów - Pomoc w kuchni Oferujemy : - Praca w oparciu o niemiecką umowę o pracę- Stawka 11,15 € / h- Tryb zmianowy (2 lub 3 zmiany) - 173h / M-c - Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz- Gwarancja zakwaterowania (koszt ok.

5 euro / dzień) oraz wyżywienia (koszt ok. 5 euro / dzień) - Praca w święta, niedziele i nocne zmiany są dodatkowo płatneWymagania : komunikatywna znajomość j.

angielskiego lub niemieckiego

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku