Kierownik działu ds. sterowania oświetleniem
Grafton Recruitment
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Rekrutujemy dla

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko kierownicze w dziale systemów sterowania oświetleniem w międzynarodowej firmie, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych systemów zewnętrznego oświetlenia przemysłowego.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne zarzadzanie pracą działu poprzez delegowanie zadań dla poszczególnych podwładnych i rozliczanie terminowości i rzetelności ich wykonania (3-osobowy zespół inżynierów zlokalizowanych w biurze w Warszawie)
  • Bieżący nadzór nad zgłoszonymi projektami inteligentnych systemów sterowania instalacją oświetleniową
  • Konfiguracja systemu sterowania zdalnie oraz na na budowie
  • Diagnozowanie i serwisowanie instalacji
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dot. systemów sterowania
  • Współpraca z biurami technicznymi na etapie projektowania instalacji wyposażonych w system sterowania oświetleniem
  • Wsparcie dla firm wykonawczych poprzez nadzór, koordynowanie, konfigurowanie i uruchamianie systemów sterowania.
  • Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne - waunek konieczny
  • biegły angielski, w tym techniczny - warunek konieczny
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - warunek konieczny
  • doświadczenie w branży oświetleniowej - warunek konieczny
  • praktyczna znajomość MS Office
  • znajomość programu CAD oraz zagadnień IT / Cloud będzie dużym atutem
  • Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • premia roczna
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • szkolenia w kraju i zagranicą
  • imprezy okolicznościowe, wyjazdy integracyjne
  • Grafton Recruitment

    Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla.

    Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich.

    Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami.

    Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście.

    W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy.

    Więcej : www.grafton.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grafton Recruitment sp. z o.o. ( Grafton ) moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz innych wprowadzonych przeze mnie do systemu dokumentach w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Grafton oraz ich wykorzystania do obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grafton poprzez ich przyporządkowanie do ofert zatrudnienia przekazywanych Grafton przez potencjalnych pracodawców, w zgodzie z Polityka przetwarzania i ochrony danych https : / / www.

    grafton.pl / pl / legal documents / privacy policy).