Programista .NET Intern
Dassault Systemes
Krakow, POL, Poland
2 d. temu

Dołączając do Zespołu Badan i Rozwoju Oprogramowania Dassault Systemes będziesz miał(a) możliwość spełnienia swoich aspiracji zawodowych w twórczym, przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Tutaj pracownicy dobrze się czują, rozwijają swoje umiejętności i kompetencje, w pełni realizują swój potencjał zawodowy.

Nowoczesne technologie, dobrze zorganizowane i zgrane zespoły pracujące w oparciu o zwinne techniki, międzynarodowa atmosfera, wzajemna pomoc, światowej klasy produkty oraz globalni klienci są nieodłącznymi atrybutami pracy w 3DS.

W związku z ciągłą rozbudową krakowskiego Centrum Badań i Rozwoju, poszukujemy do pracy utalentowanych kandydatów na stanowisko :

Programista .NET (płatna praktyka / staż dla studentów)

Lokalizacja : KRAKÓW

Obowiązki :

Prowadzenie badań nowych technologii, analiz, tworzenie prototypów nowych rozwiązań

Projektowanie nowych rozwiązań dla produktów

Rozwój kodu, testów jednostkowych, poprawa zgłoszonych usterek (używając technologii wymienionych poniżej)

Pomoc przy tworzeniu dokumentacji technicznej w tym materiałów szkoleniowych

Wymagania :

Studia informatyczne lub pokrewne, rok III lub wyższy (najchętniej ukierunkowane na inżynierię oprogramowania)

Doświadczenie w technologii Microsoft .Net, HTML5, JavaScript, bazy MS SQL oraz Oracle

Pasja do tworzenia oprogramowania najwyższej jakości

Gotowość do nauki oraz ciągłego rozwoju

Umiejętność pracy w zespole przy użyciu technik agile

Umiejętność poszukiwania rozwiązań dla pojawiających się wyzwań

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Możliwa jest praca w niepełnym wymiarze etatu dopasowanym do planu zajęć na studiach i wakacji. Po zakończeniu praktyki możliwość zatrudnienia na stałe.

Jeżeli chcesz rozpocząć swoja karierę zawodową, nabierać doświadczeń i wiedzy uzupełniającej studia, dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ rozwój produktów, dostarczać rozwiązania dla wiodących, globalnych firm ta oferta jest dla Ciebie dołącz do nas!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji bieżących i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Dassault Systemes Sp.

z o. o.z siedziba w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.

926 z późniejszymi zmianami) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku