Programista rozwiązań informacyjnych C#/.NET (mid/senior)
Business Bridge Group
Grabiszyńska, Wrocław
4 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy :

  • kontakt z klientami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • rozwój istniejącego oprogramowania,
  • wdrażanie rozwiązań w oparciu o platformę .Net,
  • współpraca z zespołem supportowym i wdrożeniowym,
  • tworzenie dedykowanych rozwiązań dla branży e-commerce.
  • Kogo poszukujemy?

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz doświadczenie komercyjne w tworzeniu integracji z systemami ERP (np. Insert GT, Comarch, Asseco, Sage, SAP, Enova) i / lub eCommerce (np.
  • Amazon, eBay, Allegro, Magento),

  • znasz języki C# i .NET (4.0+) na poziomie umożliwiającym samodzielne tworzenie aplikacji integracyjnych,
  • tworzyłeś już aplikacje konsumujące Web API,
  • posiadasz znajomość systemu Windows,
  • znasz język angielski / niemiecki na poziomie komunikatywnym (doświadczenie we współpracy w środowiskach międzynarodowych mile widziane).
  • Znajomości :
  • Web API
  • Mile widziane :
  • MS SQL
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 5000-14000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Kawa / Herbata
  • Pokój relaksu
  • Kim jesteśmy?

    Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.