Recepcjonista/ka
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Recepcjonista / ka

Miejsce pracy : Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze
  • Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Współpraca z dostawcami firmy, m.in. z firmami kurierskimi
  • Administracja kartami dostępu do biura
  • Obsługa spotkań wewnętrznych (rezerwacje i przygotowywanie sal konferencyjnych)
  • Bieżące zakupy materiałów biurowych
  • Wsparcie pozostałych działów firmy w codziennych obowiązkach
  • Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (w tym MS Office, Excel)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • To oferujemy

  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Współpracę w wielokulturowych zespołach
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • ISS Facility Services Sp. z o.o.

    ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

    Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy.

    Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników.

    W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

    www.pl.issworld.com