Operator pracy krawedziowej CNC praca w Niemczech
Pośrednictwo pracy Magnat
Piła, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję na zlecenie niemieckiej fabryki z okolic miasta Siegen : Operatorów prasy krawędziowej CNC marki TRUMPF TrumaBend V 85.

Wymagane jest doświadczenie i własne auto. Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : okolice miasta Siegen, Zachodnie Niemcy Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Umowa o pracę na okres stały z niemieckim producentem maszyn Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym, ok.

175 do 200 godz. miesięcznie. Praca w soboty możliwa Główne zadania : Ustawianie parametrów i obsługa prasy krawędziowej CNC marki Trumpf TrumaBend V 85 Samodzielne ustawienie parametrów i wprowadzanie korekt Obsługa narzędzi pomiarowych Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali Wynagania : Wykształcenie z dziedziny obróbki metali skrawaniem i konieczne doświadczenie jako operator prasy krawędziowej CNC marki Trumpf Znajomość oprogramowania TruTops Znajomości i umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych Znajomość języka niemieckiego jest niekonieczna, gdyż są polscy brygadziści Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy Oferujemy : Umowa : niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne + 30 dni płatnego urlopu + 25% dodatek do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę + Dodatek do kwatery 350 € / miesiąc (Opcjonalnie! W zależności od kwalifikacji kandydata) Stawka brutto : od 12 do 16 euro / godz.

w zależności od kwalifikacji i znajomości j. niemieckiego) Zarobek miesięczny netto ok. od 1700 do 2000 euro + nadgodziny (+ 350 € opcjonalny dodatek do kwatery) Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 300 do 450 euro / mies.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy , stopnia znajomości j.

niemieckiego i posiadania auta (warunek konieczny). Pośrednictwo pracy Magnat (certyfikat 18547) Osoby zainteresowane proszę o składanie CV na adres e -mailowy wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Magnat" Hanna Doberska moich danych osobowych ,zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach ,w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych jest " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.Rynkowa 21 T W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana / Pani osoby.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.celu.*

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku