Kontroler jakości
Agencja Pracy JOBLAB
Dąbrowa Górnicza
1 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie :

  • Kontrola jakości wykonywanych produktów zgodnie z wytycznymi,
  • Przygotowanie raportów zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • Bieżące informowanie przełożonych o nieprawidłowościach.
  • Wymagania stanowiska

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • zmysł techniczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja do pracy i chęć zdobywania wiedzy
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę na okres próbny 3 msc, następnie na czas nieokreślony - podpisywana z pracodawcą!
  • System pracy : jednozmianowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Możliwość rozwoju w przyjaznym zespole!
  • Zgłoś tę pracę