Asystent Działu Administracji Międzynarodowej – j. francuski
CEE Experts by L.M. International Group
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

 • Asystent / -ka Działu Administracji Międzynarodowej język francuski Opis stanowiska : Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów lub logistyki zagranicznych placówek firmy;
 • Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami; Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych zagranicą (administracja dokumentów weryfikowanie informacji w j.

  obcym, etc.); Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu; Księgowanie i wprowadzanie faktur; Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j.

 • obcym. Wymagania : Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziani absolwenci studiów językowych); Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego;
 • Dobra znajomość języka angielskiego; Pokrewne doświadczenie będzie dodatkowym atutem (nie jest wymagane); Gotowość do ciągłego rozwoju;
 • Dokładność w działaniu Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie! Oferujemy : Kompleksowy program wdrożeniowy (w tym szkolenie z programu SAP) Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne / menedżerskie) Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.

  Umowę o pracę Atrakcyjne warunki zatrudnienia Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez strone. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku