Kierowca kat. C - operator pompy do betonu
Dyckerhoff
Praca na terenie Polkowic, ul Działkowa 8
5 d. temu

Obszar odpowiedzialności : Kierowca - Operator pompy do betonu

Zadania :

Praca polegać będzie na prowadzeniu pojazdu o masie pow. 3,5 ton oraz obsłudze pompy do betonu w miejscu wykonywania usługi.

Wymagania :

  • wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdu o masie pow. 3,5 ton (prawo jazdy kat. C);
  • uprawnienia operatora pompy ( z możliwością uzupełnienia kwalifikacji po zatrudnieniu);
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy :

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny);
  • system premiowy;
  • możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • fundusz socjalny : "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport;
  • fajni ludzie + aromatyczna kawa.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych