PRACA w Czechach - czeska umowa o pracę. 6 km. od Lubawki
Juta a.s.
Lubawka, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

PRACA w Czechach - czeska umowa o pracę. Firma JUTA a.s. Bernartice 185 Česka republika ( 6km od Lubawki) +420 724761860 adres e-

mail zatrudni pracowników produkcyjnych na stanowisko szwaczka / szwacz szycie worków kontenerowych. Praca dla osób z doświadczeniem lub bez do przyuczenia.

Panie, panowie , pary, perspektywa długotrwałej pracy. Firma oferuje : -Stałą umowę o pracę po okresie próbnym na czas nieokreślony , bezpośrednio od pracodawcy.

Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne. -Szkolenie pracowników (przyuczamy do zawodu) -Możliwość dowozu do miejsca pracy lub dopłata do własnego transportu.

 • System pracy 2-zmianowy akordowy 6.00-14.00 i 14.00-22.00 -Atrakcyjne wynagrodzenie w przeliczeniu na pln (w wysokości 2500-
 • 6000 złotych brutto) ,w tym dodatek za system dwuzmianowy , nadgodziny ,premia w oparciu o osiągane wyniki, premia za przepracowany miesiąc (obecność w pracy).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku