Doradca techniczno-handlowy B2C
Vosti Energy
Szczecin, zachodniopomorskie
4 d. temu
source : FACHPRACA

Dołącz do #VostiTeam!

W Vosti szczególną uwagę zwracamy na drugiego człowieka. Niezależnie od stanowiska czy wieku - ważny jest dla nas wzajemny szacunek i dobra komunikacja, bez zbędnego dystansu.

Otwartość to czynnik, który pomógł nam stworzyć jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży fotowoltaicznej. Zajmujemy się również sprzedażą pomp ciepła.

Wystartowaliśmy 4 lata temu, zatrudniając 14 osób, a obecnie w naszych strukturach jest ponad 300 pracowników.

Duży wpływ na to ma stabilność zatrudnienia, wybór formy umowy, benefity pozapłacowe oraz perspektywy rozwoju. Ludzie lubią u nas pracować, ponieważ czują się tutaj bezpiecznie i stabilnie.

Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Nagrody :

  • Solidny Pracodawca roku 2020
  • Solidny Pracodawca roku 2021
  • W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęliśmy 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
  • Nagroda Top Manager Roku 2020 Województwa Lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
  • Złota Setka - Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2020
  • Nominacja w konkursie ICAN Management Review : Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
  • Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie i Krakowie (Oddział B2C i Oddział B2B).

    Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wspieranie zarówno swoich pracowników, jak i lokalnej społeczności. Im więcej pojawi się dobrych firm, które szanują pracownika i robią dobre rzeczy w swoim otoczeniu, tym lepsza będzie rzeczywistość wokół nas.

    U nas rozwiniesz swoje #SuperMoce

    W Vosti szczególną uwagę zwracamy na potencjał naszych pracowników. Wierzymy, że każdy ma swoją #SuperMoc - już na etapie rekrutacji staramy się znaleźć ją u kandydata.

    W organizacji dajemy możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowiska. Wiemy, że rozwój pracowników i szkolenia są tak samo ważne dla organizacji, jak i członków naszego zespołu.

    Dlatego oferujemy wszystkim pracownikom szkolenia, od stanowisk zarządczych do specjalistów.

    Nasz flagowy projekt to Tytani Vosti - elitarna grupa Doradców Techniczno-Handlowych, która regularnie wykazuje najlepsze wyniki sprzedażowe.

    W uznaniu swoich zasług, mają możliwość korzystania z dodatkowych benefitów, związanych zarówno z prowizją, jak i możliwością realnego wpływu na rozwój firmy.

    Głównymi wartościami Vosti jest innowacyjność, efektywność, szacunek i odwaga. To pomaga nam w codziennej pracy i w wyznaczaniu dalszej ścieżki rozwoju firmy.

    Wyznajesz podobne zasady? Chcesz pracować w firmie, która daje każdemu przestrzeń do rozwoju i realizacji pomysłów? Dołącz do #VostiTeam!

    Twój zakres obowiązków

  • prezentacja oferty i sprzedaż paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła
  • budowanie nowych ścieżek sprzedaży
  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów (zapewniamy część spotkań, ale oczekujemy od Ciebie umiejętności samodzielnego pozyskiwania nowych klientów, posiadamy narzędzia i programy, m.
  • in. program poleceń dla naszych klientów, które Cię wesprą w tym zadaniu)

  • utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy
  • Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, nie musi być to doświadczenie w branży fotowoltaicznej!
  • wewnętrzna motywacja, determinacja w działaniu
  • działanie systematyczne i konsekwentne
  • umiejętności negocjacyjne
  • chęć pracy w terenie
  • odpowiedzialność, skuteczność i koncentracja na cel
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę / b2b / umowę zlecenie Ty wybierasz formę zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym bez górnego limitu
  • elastyczną ofertę, co umożliwi Ci odpowiadanie na potrzeby klientów
  • specjalne przywileje dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży
  • Twoja praca to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale również dbanie o relacje z dotychczasowymi, posiadamy narzędzia i programy sprzedażowe, np.
  • program poleceń dla naszych klientów

  • w Twojej codziennej pracy możesz liczyć na wsparcie działów z Centrali - serwisu, doświadczonych inżynierów, specjalistów ds.
  • finansowania, działu marketingu, logistyki, wsparcia sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy, materiały marketingowe
  • atrakcyjne warunki finansowania, opieka serwisowa i usługi pogwarancyjne dla klientów
  • gwarantujemy szybki proces realizacji instalacji u klienta, posiadamy własne centrum logistyczne
  • stosujemy najwyższej jakości produkty, współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • wdrożenia i niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju
  • Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

    k. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Vosti Energy Sp.

    z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iodo vosti.pl.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

    W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

    Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem iodo vosti.pl.