Elektromonter/Elektromonter automatyk - praca przy torach kolejowych
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
Łódź
‎20 godz. temu
source : infoPraca

Warszawska firma z długoletnią tradycją, działająca w branży teletechnicznej i elektrycznej, prowadząca prace przy inwestycjach drogowych oraz kolejowych poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Elektromonter / Elektromonter automatyk

Miejsce pracy : obecne odcinki trasy

Opole Kędzierzyn Koźle

Opis stanowiska :

  • budowa ziemnych linii kablowych, montaż oświetlenia ulicznego, szaf rozdzielczych, montaż rozdzielnic, praca na kolei przy urządzeniach srk.
  • dla automatyka obsługa semaforów, urządzeń przytorowych.
  • Wymagania :

  • doświadczenie na ww. stanowisku.
  • Zapewniamy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 2 lata (1 miesiąc okres próbny umowa zlecenia),
  • praca po 10 godzin dziennie,
  • opłacone zakwaterowanie,
  • stawka od 22zł netto / h + 30,00 zł netto diety za każdy dzień delegacji.
  • odzież roboczą,
  • wypłacane postojowe w okresie zimowym
  • SEP mile widziane.
  • Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

    Nr wpisu do KRAZ 13 471