Monter
Serwis Personalny
Zakrzewo
18 d. temu

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta poszukujemy osób do lekkiej pracy przy składaniu produktów medycznych na stanowisko :

Oferujemy :

 • umowę o prace tymczasową
 • wynagrodzenie początkowo 1850 zł brutto + 100 zł premii -po okresie próbnym, od nowego roku 2000 zł brutto + 300 zł premii
 • prace w systemie 2 zmianowym po 8 godzin od 6 do 14 i od 14 do 22 -pracę w firmie w Zakrzewie

  Wymagamy :

 • dyspozycyjności do pracy od zaraz
 • chęci do pracy
 • mile widziane doświadczenie w pracach na produkcji -gotowości do pracy w systemie zmianowym
 • Zachęcamy do wysyłania CV głównie Panie gotowe do podjęcia pracy od 14.11.

  W CV prosimy o dopisek :

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez : Serwis Personalny sp.

  z o.o. KRAZ : 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) .

  Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

  Aplikuj
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku