Konserwator - Technik
Remo-Vip
Wrocław, dolnośląskie, Polska
‎2 godz. temu
source : Pracuj.pl

Konserwator - Technik

Miejsce pracy : Wrocław

Twój zakres obowiązków

 • Poszukujemy osób technicznych, samodzielnych i zaangażowanych w pracę do obsługi technicznej Wspólnot Mieszkaniowych.
 • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w budynku,
 • Bieżąca obsługa, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych,
 • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
 • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii.
 • Nasze wymagania

 • Doświadczenie jako : elektryk, hydraulik lub automatyk,
 • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją obiektu mieszkalnego lub komercyjnego,
 • Umiejętności drobnych napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych,
 • Znajomość instalacji elektrycznych oświetlenie, zasilanie urządzeń,
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
 • Uprawnienia eksploatacyjne SEP mile widziane,
 • Mile widziana znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz, SAP, CCTV, KD,
 • Mile widziana - umiejętność obsługi sterowników uniwersalnych do central wentylacyjnych i węzłów cieplnych oraz wykonywania pomiarów instalacji niskoprądowych,
 • Znajomość prac ogólnobudowlanych.
 • Oferujemy :

  Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  Szkolenia producenckie urządzeń, systemów, możliwość rozwoju zawodowego,

  Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę, lub w

  innej formie, preferowanej przez pracownika,

  Możliwość zatrudnienia na umowie B2B, lub na zlecenie,

  Stałe i pewne wynagrodzenie,

  Przyjazną atmosferę w młodym zespole profesjonalistów,

  Niezbędne narzędzia do pracy (auta firmowe, komplety narzędzi, laptopy itp.),

  Wsparcie koordynatorów i kierowników,

  Możliwość awansu zawodowego,

  Posiadamy flotę nowych aut firmowych,

  Pracownicy podejmujący z nami współpracę, pozostają z nami na lata.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  O nas

  Nasza firma, od wielu lat zajmuje się obsługą techniczną nieruchomości, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, oraz usługami budowlano / remontowymi.

  Obsługujemy prestiżowe obiekty w województwach Mazowieckim i Dolnośląskim. Obsługujemy największych w Polsce Deweloperów, współpracujemy z firmami zarządzającymi nieruchomościami i zarządami właścicielskimi, oraz Zleceniodawcami Komercyjnymi.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Remo-Vip Jacek Gontarz z siedzibą w : Sikorskiego 1 / 26, 05-500 Piaseczno (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : r.czarnecki remo-vip.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 6 miesięcy.

  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : r.

  czarnecki remo-vip.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku