operator maszyn
Randstad
Sosnowiec, Śląskie
10 d. temu

job description

Atrakcyjna oferta pracy z możliwością rozwoju czeka na Ciebie! Oferujemy dobre wynagrodzenie, dobrą lokalizację i szereg benefitów - nie czekaj i aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • możliwość rozwoju i nauki wśród najwyższej klasy specjalistów
  • dla najlepszych istnieje możliwość zatrudnienia w strukturach klienta
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (giętarek, pił elektrycznych, kalibratorów, wycinarek, znakowarek itp.)
  • odczytywanie i reagowanie na komunikaty układu sterowania
  • kontrola jakości wyrobów
  • przestrzeganie norm i przepisów BHP
  • oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • uprawnień spawalniczych
  • skrupulatności i dokładności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych