Specjalista ds. Aktuarialnych
Aviva
Warszawa
‎15 godz. temu

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Jesteśmy największym w Polsce działem aktuarialnym, który zatrudnia ponad 150 osób. Świadczymy eksperckie usługi na potrzeby wewnętrzne Grupy Aviva dla jednostek w Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Singapurze, Hongkongu, we Włoszech czy na Litwie.

Obecnie rekrutujemy osoby z doświadczeniem w aktuariacie na stanowiska związane z raportowaniem i modelowaniem aktuarialnym przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi aktuarialnych.

Pracownikom oferujemy szansę na rozwój oraz wsparcie naszych ekspertów i aktuariuszy.

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania :

  • Merytoryczne wsparcie zespołu w obszarze znajomości rynków ubezpieczeniowych i produktów ubezpieczeniowych
  • Kontrola i weryfikacja rozwiązań pod kątem ich zgodności z wymogami Solvency II
  • Sprawdzanie poprawności przygotowywanych danych - zgodnie z wymaganiami FRCF i zaleceniami audytowymi na poszczególnych etapach procesu
  • Sprawdzanie i weryfikacja wyników
  • Przeprowadzanie analiz wyników raportowań aktuarialnych, przygotowywanie uzasadnień i przyczyn ewentualnych różnic
  • Przygotowanie rozwiązań w obrębie modelowania dla jednego kraju lub jednej kategorii produktów
  • Testowanie zmian przed przekazaniem do testów UAT oraz wskazywanie nowych propozycji i możliwości testowania
  • Dla nas ważne są :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Pozytywne nastawienie do pracy z Klientem
  • około 4 letnie doświadczenie w zakresie analizy i obróbki danych
  • Znajomość VBA, SAS
  • Znajomość Propheta będzie dodatkowym atutem
  • Aktywny udział w egzaminach aktuarialnych
  • Otwartość na różnorodność
  • To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem :

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów
  • W Avivie zapewniamy :

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Sekcje sportowe
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność
  • Możliwości rozwoju dzięki przygotowanej ofercie szkoleń wewnętrznych i wsparciu ponad 30 licencjonowanych aktuariuszy
  • Zgłoś tę pracę