Praca we Francji - montaż instalacji Fotowoltaicznych
Solar For You
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Solar For You to wrocławska firma, która od 2010 roku zajmuje się przede wszystkim farmami fotowoltaicznymi na terenie Francji.

W związku z ciągłym rozwojem i inwestycjami, które podejmujemy, poszukujemy osób na stanowisko : Monter instalacji fotowoltaicznych.

wymagania : umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi elektronarzędzi, gotowość do wyjazdu, zdolności manualne, znajomość branży budowlanej, mile widziane będzie doświadczenie przy montażu paneli fotowoltaicznych, prawo jazdy kat.

B będzie dodatkowym atutem, obowiązki : montaż paneli fotowoltaicznych według wytycznych, wykonywanie poleceń przełożonego, obsługa elektronarzędzi, czytanie dokumentacji technicznej, przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o ład i porządek w miejscu inwestycji, oferujemy : wyjazd od czerwca / lipca, odzież roboczą, darmowe zakwaterowanie, darmowy dojazd z Polski do Francji i z powrotem, wynagrodzenie od 8 euro na godzinę netto, możliwość dalszej współpracy na terenie Polski i Francji pomoc koordynatora na miejscu mówiącego w języku polskim i francuskim Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pomocą portalu.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : do CV ze zdjęciem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, do CV bez zdjęcia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp.

z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych.

Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku