ELEKTRYK - Utrzymanie Ruchu POSZUKIWANY!
BISPOL ZAKŁAD REMONTOWO - USŁUGOWY SP. Z O.O.
Czechowice-Dziedzice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Elektryk Miejsce pracy : BIELSKO-BIAŁA Zadania : - utrzymanie ruchu urządzeń pod względem elektrycznym na wyznaczonych wydziałach - bieżące usuwanie awarii - wykonywanie napraw urządzeń oraz remontów zgodnie z określonym zakresem - obchód i kontrola stanu wszystkich urządzeń na podległym obszarze Wymagania : - wykształcenie min.

zawodowe, - uprawnienia SEP do 1 kV (typ E) - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - mile widziana wiedza w zakresie elektryki przemysłowej, - gotowość zaakceptowania elastycznego systemu pracy - mile widziana umiejętność obsługi komputera - praca w zespole Oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin - pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie, - niezbędne narzędzia pracy - system wynagrodzeń uzależniony od umiejętności i doświadczenia - premia uzależniona od efektów pracy - możliwość podwyżki Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel.

33 488 89 53 lub przez formularz Lento.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku