Księgowy AP z językiem francuskim
Talentuno
Łódź
1 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Księgowy AP z językiem francuskim Łódź (Łódź-Śródmieście)

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za procesy księgowe w obszarze zobowiązań

Weryfikacja poprawności wystawionych faktur

Wprowadzanie faktur do programu SAP

Obsługa telefoniczna Klienta zagranicznego (informacje o należnościach, przelewach )

Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Znajomość języka francuskiego- minimum B2

Wykształcenie ekonomiczne lub ukończone kursy rachunkowości

Doświadczenie w dziale księgowości jest mile widziane, natomiast nie jest wymagane (rozbudowane szkolenia wewnętrzne)

Zainteresowanie branżą związaną z księgowością / rachunkowością

Skrupulatność oraz umiejętność analitycznego myślenia

Znajomość programu SAP

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie wykorzystujące

nowoczesne technologie

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Podnoszenie kwalifikacji poprzez rozbudowany system szkoleń

Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz bonusy roczne

Benefity pozapłacowe : opieka medyczna, karta sportowo-kulturalna oraz dofinansowanie do posiłków