Wytaczarz CNC - (operator wiertarko - frezarki) - maszyny CNC
Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych...
Toruń
‎1 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Wytaczarz CNC - (operator wiertarko - frezarki) - maszyny CNC Toruń

Opis stanowiska

  • obróbka skrawaniem konstrukcji stalowych
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi pomiarowych i zasad posługiwania się nimi
  • znajomość oprogramowania heidenhain mile widziana , lub chęć do nauki oprogramowania (firma gwarantuje przyuczenie do zawodu)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe lub chęć do nauki zawodu (firma gwarantuje przyuczenie do zawodu)
  • Oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • rozwój zawodowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach międzynarodowych
  • Zgłoś tę pracę