sortowacz wyrobów szklanych
Randstad
Częstochowa, Śląskie
2 d. temu

job description

Lubisz nowe wyzwania? Szukasz nowych doświadczeń zawodowych? Super - my szukamy właśnie Ciebie! aplikuj już dziś i dołącz do najlepszych!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (opłacone wszystkie składki ZUS, płatny urlop, dodatek za pracę w godzinach nocnych),
  • atrakcyjne premie produkcyjne,
  • wypłata zawsze na czas,
  • dla najlepszych możliwość przejścia w struktury klienta,
  • pakiet benefitów Randstad+ (opieka medyczna, karta sportowa, tańsze bilety do kina)
  • zadania

  • pakowanie wyrobów szklanych,
  • wizualna kontrola jakości,
  • tworzenie raportów produkcyjnych
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym,
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych