Pakowanie mięsa drobiowego- praca w Holandii od zaraz
Klaver Sp. z o.o.
Dobiegniew, Lubuskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko pracownik produkcji SORTOWANIE I PAKOWANIE MIĘSA DROBIOWEGO Praca w chłodni.

Z dużą ilością godzin. Wymagania : - pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego - zmotywowanie do pracy - zaangażowanie w powierzone obowiązki Warunki : - atrakcyjna stawka godzinowa- również dla osób poniżej 22 roku życia - duża ilość godzin pracy - ubezpieczenie - legalne zatrudnienie - zakwaterowanie - wypłaty co tydzień Zakres obowiązków : - pakowanie elementów drobiu - sortowanie elementów drobiu - kontrola jakości mięsa drobiowego Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr : +48 570901414 Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku