Lektor angielskiego
English-Line
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Od 10 lat szkoła językowa English-Line ułatwia swoim słuchaczom naukę języka angielskiego. Prowadzimy kursy językowe dla dorosłych w wieku 18+, zawsze w kameralnych grupach liczących 4-

7 osób. Kim jesteś? Czy uważasz, że nauka powinna odbywać się w sympatycznej i zrelaksowanej atmosferze? Czy motywujesz swoich uczniów, aby brali aktywny udział w zajęciach zamiast słuchania i robienia notatek?

Czy odpowiada Ci współpraca, w której członkowie zespołu traktowani są jak partnerzy? Czy rozwój, zmiana i samodoskonalenie są częścią Twojej kariery?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś(eś) tak , to praca w English-Line na pewno Ci się spodoba! Stanowisko lektora Jako lektor English-

Line możesz prowadzić zajęciach grupowe lub indywidualne dla osób dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy od poziomu A1 do C2.

Będziesz prowadził(a) lekcje zawsze w kameralnych grupach, co pozwoli Ci nawiązać wyjątkowy kontakt ze swoimi uczniami. Koleżeńskie relacje i śmiechu na lekcji to codzienność w naszej szkole.

Jako lektor otrzymasz od nas pełne wsparcie metodyczne i administracyjne. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek kursu otrzymasz wyjątkowe indywidualne szkolenie u naszych najbardziej doświadczonych lektorów.

Nikogo nie rzucamy na głęboką wodę. Chcemy, żebyś w szkole czuł się jak u siebie, bo wiemy, pozytywne nastawienie udziela się również kursantom. Obowiązki :

 • Prowadzenie zajęć zgodnie z ustalonym grafikiem i w zgodzie z metodologią;
 • Planowanie i przygotowywanie lekcji przed każdą lekcją. Szukanie sposobów, aby lekcja była ciekawa;
 • Przygotowywanie i wdrażanie testów w trakcie kursu;
 • Monitorowanie obecności i administrowanie dokumentami związanymi z kursami;
 • Współpraca z metodykiem oraz menadżerem w celu uzyskania informacji zwrotnej o swoich postępach. Profil kandydata :
 • Entuzjastyczny, przyjazny i odpowiedzialny;
 • Duża samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne;
 • Doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych lub indywidualnych;
 • Jedna z poniższych kwalifikacji : o dyplom licencjata lub magistra o certyfikat ESL lub TEFL Istnieje możliwość dostosowania grafiku do dostępności lektora!
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku