Junior Java developer
XTM International
Łódź, PL
1 d. temu
source : Just Join IT

Opis stanowiska :

  • Projektowanie oraz rozwijanie bardzo zaawansowanego oprogramowania wspierającego pracę tłumaczy
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji działania systemu
  • Współpraca wewnątrz kilkuosobowego zespołu (back-end & front-end) zarządzanego przez Project managera
  • Wymagania :

  • Minimum roczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Java (z wykorzystaniem Spring framework)
  • Znajomość WebServices
  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Hibernate, HQL)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej (poziom min. B1)
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git)
  • Chęć do nauki pod okiem bardziej doświadczonych kolegów
  • Mile widziane :

  • Znajomość baz danych NoSQL
  • Doświadczenie z WebSockets
  • Oferujemy :

  • Wsparcie ze strony bardzo doświadczonego Team Leadera
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Program treningowy
  • Indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Zgłoś tę pracę