Handlowiec z j. włoskim
HR SIGMA
Bielsko-Biała
4 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • Zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi oraz pozyskanie nowych Klientów do współpracy
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Samodzielne wytyczanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych
  • Promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów zagranicznych
  • Współpraca z działem handlowym
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość j. włoskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych
  • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Otwartość, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja uzależniona od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zgranym zespole
  • Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)