Operator wózka widłowego - zapewniamy kurs UDT
KS Service sp. z o.o.
Głogów Małopolski, Polska
‎11 godz. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, prowadzimy rekrutację do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZYSKAJ :

 • umowę o pracę o d pierwszego dnia
 • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i wysokie premie
 • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin dla chętnych
 • szansę na podniesienie kwalifikacji i zdobycie cennego doświadczenia
 • terminowe wynagrodzenie oraz przejrzyste warunki współpracy
 • kompleksowe szkolenie przed przystąpieniem do pracy
 • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym
 • TWOIMI ZADANIAMI BĘDĄ :

  rozładunek i załadunek towaru oraz rozlokowanie materiału na magazynie.

  JEDYNIE CZEGO OCZEKUJEMY TO :

  uprawnień na wózki widłowe i gotowość do pracy w systemie zmianowym. Nie wymagamy uprawnień UDT - przygotujemy Cię do ich zdobycia u nas!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku