Specjalista ds. Sprzedaży internetowej
GRH Polska
Rzeszów
5 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży internetowej Rzeszów

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie :

  • Obsługa sklepu internetowego oraz Allegro
  • Obsługa klientów w biurze, przygotowywanie dla nich ofert i aktywna sprzedaż produktów
  • Przygotowywanie zamówień oraz ich rozwożenie na terenie Rzeszowa i okolic
  • Zarządzanie stanem magazynowym
  • Wymagania

    Szukamy osób, które :

  • Posiadają prawo jazdy kat. B
  • Są komunikatywne, łatwo nawiązują kontakty i chcą zdobyć doświadczenie w sprzedaży
  • Twoim dodatkowym atutem będzie :

  • Doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego
  • Jeśli czujesz, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy, prześlij do nas swoje CV na : specjalista-ds-sprzedazy.e5jq.qncq tbapply.pl

    Oferujemy

    Od pracodawcy otrzymasz :

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osób, zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00-16 : 00
  • Funkcjonalne i w pełni wyposażone biuro
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Zgłoś tę pracę