Kierownik regionu (branża medyczna)
Adecco Poland Sp. z o.o.
Koszalin, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, sieci placówek medycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • Nadzór operacyjny nad lokalnymi placówkami i stała współpraca z ich kierownikami (woj. zachodniopomorskie),
  • Opracowywanie i wdrażanie lokalnych planów operacyjnych,
  • Opracowywanie rocznych budżetów podległych placówek i monitorowanie ich realizacji przez podległe zespoły,
  • Nadzorowanie zarządzania finansami w regionie, kontrolowanie EBIDTA podległych placówek i innych wskaźników ekonomicznych,
  • Udział w procesach rekrutacji i zatrudniania pracowników; uczestnictwo w rozmowach rozwojowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji i wykrywanie nowych możliwości biznesowych na lokalnym rynku,
  • Budowanie pozytywnych relacji z podmiotami współpracującymi,
  • Dbałość o zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług.
  • Wymagania Pracodawcy :

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki : zarządzanie, ekonomia lub kierunki pokrewne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży ochrony zdrowia, farmacji,
  • Rozwinięte kompetencje managerskie i doświadczenie w zarządzaniu zespołami w strukturze rozproszonej - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy na wskaźnikach ekonomicznych typu EBIDTA, P&L i podobne,
  • Umiejętność obsługi programów pakietu Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Pracodawca oferuje :

  • Umowę o pełnoetatową pracę stałą z konkurencyjnym wynagrodzeniem,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku z profesjonalnymi, zmotywowanymi zespołami,
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia, karta sportowa, szkolenia językowe),
  • Dobrej jakości narzędzia niezbędne do efektywnej realizacji zadań (samochód, laptop, telefon).
  • Zgłoś tę pracę