Senior PHP Developer
Grafton Recruitment
małopolskie, PL
5 d. temu

Job Description

Dla naszego klienta, firmy z branży IT, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Senior PHP Developer.

Lokalizacja pracy : Kraków (centrum).

Obowiązki :

  • tworzenie oprogramowania i rozwijanie systemów CMS i CRM
  • wdrażanie rozwiązań w infrastrukturze AWS (wewnętrznie i na serwerach produkcyjnych)
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną
  • utrzymywanie kodu i infrastruktury serwerowej
  • Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP
  • znajomość Symfony 2.8, 3.4, włączając Doctrine ORM
  • znajomość Dockera
  • doświadczenie z Git / SVN
  • znajomość infrastruktury AWS
  • Korzyści

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • praca na ciekawych, zmiennych projektach
  • imprezy integracyjne (Polska, Londyn)
  • możliwa pomoc w relokacji do Krakowa
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych