Magazynier Radziszów
łuk
Skawina, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Magazynier Miejsce pracy : Radziszów lub Wola Radziszowska (do wyboru) Wymiar pracy : cały etat lub umowa zlecenie, istnieje możliwość pracy tylko na wakacje Jesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego.

W naszych sklepach zatrudniamy około 300 pracowników w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy magazynierów, którzy dołączą do członków naszego zespołu. Zakres obowiązków :

 • rozładunek towarów,
 • sprawdzenie ważności towarów
 • dbanie o porządek na sklepie Co oferujemy :
 • stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
 • praca na cały etat lub na mniejszy wymiar etatu,
 • dodatki do wynagrodzenia
 • dobra atmosfera w pracy Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885 062 020 lub wysłanie wiadomości przez lento zawierającej : imię, nazwisko, numer kontaktowy lub CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach i formularzach oraz zebranych podczas procedury rekrutacyjnej, przez FIRMA HANDLOWO-
 • USŁUGOWA ŁUKASIK STANISŁAW ŁUKASIK SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą w Zielonkach, przy ul. Wiarusa 15, kod pocztowy 32-087, nr KRS 149066 (zwaną dalej : Administratorem ), w celu rekrutacji prowadzonej przez Administratora.

  Niniejsza zgoda obejmuje wszystkie procesy rekrutacyjne w okresie roku od otrzymania moich danych lub do jej odwołania. Dane mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora.

  Zostałem(-am) poinformowany(-a) przez Administratora o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, jak również że zgoda ma charakter dobrowolny, a jej niewyrażenie skutkować będzie nie wzięciem mnie pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

  Jednocześnie oświadczam, że zostałem / -am pouczony / -a przez administratora danych o prawach przysługujących mi w związku z udzieloną zgodą, w tym o prawie do : -

  dostępu do danych, do otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, jak również o prawie do przenoszenia danych i prawie do bycia zapomnianym .

  Wycofać zgodę oraz skorzystać z pozostałych uprawnień można poprzez wysłanie wiadomości e-mail. - wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku