Broker Finansowy
Umbrella Life
Syców, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Ogłaszamy nabór na stanowisko Młodszego Brokera Finansowego - (Podstawa + Prowizja) Syców , ul. Mickiewicza 16 / 6. Elastyczne godziny pracy - dostosowane do własnych możliwości.

Interesuje Cię Bankowość i Finanse? Chcesz stawiać pierwsze kroki po rynku finansowym nie mając wcześniej żadnego doświadczenia?

My nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Co oferujemy? - Stałe wynagrodzenie + premie dla najlepszych - Opiekę mentora z 10-letnim doświadczeniem - 3 miesiące okresu próbnego + gotowa oferta pracy po zakończeniu - Elastyczne godziny pracy (pogodzisz to ze studiami) - Nie będziesz musiał parzyć nam kawy i segregować dokumentów - Imprezy integracyjne - Młody zespół i kadra zarządzająca Kogo szukamy.

 • Interesują nas osoby w różnym wieku, które : - potrafią łatwo nawiązać kontakt z klientem - chcą się dużo nauczyć - szybko przyswajają wiedzę - są ambitne i przedsiębiorcze .
 • Rekrutacja : CV proszę wysyłać na adres milowy do 6.11.2019r : . W przypadku pytań możliwy kontakt telefoniczny : +48 883 485 802

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku