LOGOPEDA W PRZEDSZKOLU SPECJALNYM MILOWE LUDKI
Przedszkole Specjalne MILOWE LUDKI; Siemiradzkiego4/8,Łódź
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczne przedszkole specjalne MILOWE LUDKI Łódzkiej Fundacji Rehabilitacji KAMIEŃ MILOWY poszukuje Logopedy z przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć logopedycznych z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo, na podstawie umowy o pracę. Praca w systemie zmianowym w godzinach 7-17. Serdecznie zapraszamy do aplikowania Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody : Wyrażam zgodę zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej zwanym : RODO ) na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łódzką Fundację Rehabilitacji Kamień Milowy z siedzibą w Łodzi (ul.

Siemiradzkiego 4 / 8, 93-137 Łódź) jako Administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku