Położna Lucerna Szwajcaria
medhr
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Szwajcaria Oferty pracy dla wykwalifikowanych położnych w szpitalach i klinikach w Szwajcarii. WYMAGANIA : bardzo dobra znajomość języka niemieckiego minimum poziom B2 aktualne prawo wykonywania zawodu minimum 2-

letnie bieżące doświadczenie Mile widziane kandydatki z doświadczeniem w niemieckiej ochronie zdrowia otwartość, dynamiczność i chęć rozwoju zawodowego OFERUJEMY : stałe zatrudnienie u pracodawcy szwajcarskiego w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie od 70’000 CHF do 90’000 CHF brutto rocznie możliwość zamieszkania w apartamentach przyszpitalnych na preferencyjnych warunkach możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych pomoc w relokacji do Szwajcarii oraz wsparcie w procesie nostryfikacji dyplomu Zapraszamy do kontaktu z Nami, już dziś dowiedź się o możliwościach kariery w kraju alpejskim.

Medhr Nr w rejestrze agencji zatrudnienia 14330

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku