Pracownik w Dziale Wędliny / Sery / Mięso
Carrefour Polska
Kraków, Małopolskie
5 d. temu

DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE : masz doświadczenie w obsłudze klienta,wiesz jak dbać o jakość produktów,lubisz kontakt z klientami i potrafisz im doradzić,dostrzegasz i reagujesz na ich potrzeby,jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,potrafisz pracować w zespole.

TWOJE ZADANIA : codziennie dbasz o ekspozycję produktów (wędliny, sery, mięso),zapewniasz jakość i świeżość asortymentu,doradzasz klientom i pomagasz im w wyborze produktów,tworzysz przyjazną atmosferę.

MAMY DLA CIEBIE : stabilne zatrudnienie : umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,możliwość dostosowania wymiaru etatu,pracę w systemie zmianowym,zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,szkolenia zawodowe i specjalistyczne,wsparcie, jakiego potrzebujesz : prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Miejsca pracy : Kraków, Podgórska 34

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku