Pakowanie, sortowanie drobiu
Klaver Sp. z o.o.
Niemcy
2 d. temu
source : Jobs.pl

Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z certyfikatem 18450, z siedzibą w Częstochowie.

Oferty które posiadamy są różnorodne i skierowane praktycznie dla każdego.

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem prostych prac na produkcji przy pakowaniu i sortowaniu elementów drobiu, praca bez doświadczenia i znajomości języka.

Opis stanowiska :

  • pakowanie elementów drobiu
  • sortowanie elementów drobiu
  • filetowanie mięsa drobiowego
  • kontrola jakości mięsa drobiowego
  • Wymagania :

  • pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
  • zmotywowanie do pracy
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
  • Oferujemy :

  • atrakcyjną stawkę godzinową- UWAGA dla osób zainteresowanych pracą w Holandii stawka bez wiekówki!!!
  • extra płatne nadgodziny,
  • umowę na warunkach holenderskich, lub niemieckich
  • możliwość pracy od zaraz,
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę polskiego koordynatora
  • Zgłoś tę pracę