MONTER WENTYLACJI - 12 EUR NETTO/h
APV.EU Sp. z o. o. Sp. K
Katowice, PL
‎8 godz. temu
source : Europa.jobs

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego francuskiego Klienta kandydatów na stanowisko : MONTER WENTYLACJIOBOWIĄZKI- montaż kanałów wentylacyjnych i rur spiro wg planuOFERUJEMY- stawka 12 - 13 EUR NETTO / h- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę - terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, odprowadzane składki ZUS- możliwość pobierania zaliczki- opłacone mieszkanie w dobrym standardzie- odzież roboczą (zwrot do 500PLN na rok) oraz wszystkie narzędzia- opłacony transport na początek / koniec kontraktu (auto służbowe do dojazdu do pracy)- zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu- dodatkowe 100 euro za polecenie nowego pracownika (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)WYMAGANIA- doświadczenie na stanowisku min 2 lata- umiejętność czytania planów- mile widziane uprawnienia na podnośniki koszowe (P1) - sponsorujemy w razie potrzeby- mile widziane prawo jazdy kat.

BAdministratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku