Operatorzy wózków widłowych poszukiwani!
KS Service sp. z o.o.
Obrzycko, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator / ka wózka widłowego.

KANDYDACIE! KANDYDATKO!

Poszukujesz pracy jako operator / ka wózka widłowego? Tak się składa, że mamy pracę dla Ciebie! Nie oczekujemy doświadczenia , ważne dla nas jest, abyś był gotowy do pracy w systemie III zmianowym .

Świetnie, jeśli posiadasz uprawnienia na wózki i doświadczenie na podobnym stanowisku, ale jeśli nie, to nie martw się to nie jest warunek konieczny .

Dołącz do nas! Wywieź swoją karierę na wyższy poziom!

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ :

obsługa wózka widłowego oraz relokacja towarów.

BRZMI ZACHĘCAJĄCO? SPÓJRZ, CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ :

umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie . Ponadto gwarantujemy Ci darmowy dojazd z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny.

Z nami będziesz miał szansę na zdobyciedoświadczenia i wyrobienie uprawnień UDT.

DODATKOWE INFORMACJE

Nie czekaj, aż ktoś zgarnie Ci tę ofertę sprzed nosa! Aplikuj! Jeśli masz pytania zadzwoń : 503 075 956 lub napisz : r.hajahmadov ksservice.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku