Magazynier / Operator wózka widłowego - wysokie premie
KS Service sp. z o.o.
Luboń, Polska
17 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : pracownik magazynu

CZY TO O TOBIE?

Jesteś gotowy do pracy w systemie III zmianowym?

Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego i uprawnienia UDT lub inne?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, nie czekaj aplikuj!

OFERUJEMY :

Zapewniamy umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym w wysokości 3 100-3 400 zł brutto - uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Gwarantujemy również premię frekwencyjną i wydajnościową do 350 zł. Do tego pewność przejrzystych warunków zatrudnienia oraz wsparcie przełożonego.

ZADANIA :

Do Twoich zadań będzie należała relokacja towaru przy użyciu wózka widłowego.

DODATKOWE INFORMACJE

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod nr 503 075 956 lub przyjdź do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22 / 5 - przedstawimy Ci szczegóły.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych