Redaktor do pisania prac wzorcowych w języku niemieckim
CEC
Częstochowa, Śląskie
38 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do współpracy chętnych i kreatywnych osób, w charakterze Redaktora do pisania prac i tworzenia projektów w języku niemieckim.

Zakres zleceń będzie obejmował : - pisanie prac wzorcowych, - przygotowywanie projektów, - opracowanie analiz, Oferujemy : -

możliwość pracy online bez konieczności wychodzenia z domu, - atrakcyjne wynagrodzenie pieniężne, - możliwość legalnej współpracy na podstawie umowy.

Nasze wymagania : - doskonała znajomość Państwa dziedziny, - umiejętność wyszukiwania pierwszorzędnych i aktualnych informacji, -

umiejętności analitycznego myślenia, - codzienny dostęp do Internetu, - solidność, odpowiedzialność, uczciwość, umiejętność dotrzymywania terminów, tworzenie prac dobrych merytorycznie i oryginalnych Osoby zainteresowanie proszone są o przesłanie swojej aplikacji na maila w tytule maila wpisując REDAKTOR PRACE W JĘZYKU NIEMIECKIM.

Prosimy o przesłanie następujących informacji i dokumentów : - Imię, nazwisko, kontakt (e-mail, telefon) - Wykształcenie i osiągnięcia naukowe (CV z aktualnym zdjęciem) -

Prosimy również o wyszczególnienie, z jakich dokładnie dziedzin możecie Państwo przygotowywać projekty i rozwiązywać zadania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami odpowiadającymi naszym kryteriom. Prosimy o dopisanie do zgłoszenia następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku